96 appartementen Goffertstation Nijmegen
Een stap naar een sterke samenleving en gezonde wereld
Hazenberg bouwt 96 sociale huurappartementen bij Goffertstation Nijmegen
Hazenberg is trots om aan te kondigen dat we een nieuw project mogen realiseren: de ontwikkeling en bouw van een woongebouw met 96 sociale huurappartementen bij het Goffertstation in gemeente Nijmegen. Dit project wordt uitgevoerd in opdracht van woningcorporatie Talis. De officiële ondertekening vond gisteren plaats.

Jan van der Meer, bestuursvoorzitter Talis en Ruud Schapendonk, directeur Hazenberg ondertekenen de overeenkomst

Talis is voor ons een nieuwe opdrachtgever. Opnieuw bewijzen we een goede partner te zijn voor woningcorporaties. Hun open en heldere communicatie over de tender en tijdens het proces sluit goed aan bij onze manier van werken. Daarnaast past deze opdracht goed bij ons. Duurzaamheid en de optimale kwaliteit en prijsverhouding zijn precies de punten waar wij sterk zijn.
Bert Evers: Planontwikkelaar bij Hazenberg
Een woonomgeving die verbindt
Het woongebouw bestaat uit twee blokken: een blok met zeven verdiepingen corridorappartementen en een blok met zes verdiepingen galerijappartementen. Dit project maakt deel uit van de stedelijke ontwikkeling van het gebied rondom het Goffertstation, waar het voormalige parkeerterrein wordt getransformeerd naar een woongebied.
Wij zijn bijzonder trots op dit project omdat het perfect aansluit bij onze missie om gezond en prettig wonen voor iedereen mogelijk te maken. Zo dragen we bij aan een sterke samenleving. Het woongebouw krijgt gezamenlijke ontmoetingsplekken, zoals een gemeenschappelijke wijkkamer met centrale wasruimte en een gezellige tuin met picknickruimte die grenst aan het hele gebouw. De brede galerijen fungeren als gezamenlijke balkons, wat ontmoeting stimuleert. Kortom, de tuin, wijkkamer en galerij zijn de verbindende factoren van wonen naar levensgeluk.
Duurzaam en stijlvol: hout in de hoofdrol
Daarnaast dragen we bij een gezonde wereld. De milieuprestatie van gebouwen (mpg) hebben we laag weten te houden, wat een belangrijke factor was bij het verkrijgen van dit project. De bouw start begin 2026.
Het woongebouw kenmerkt zich door een moderne, minimalistische afwerking. Bert: “Het is een mooi woongebouw. De stenen zijn strak en licht van kleur, wat perfect past bij de duurzame, houten gevelbekleding van de wijkkamer. De verticale belijning van het hout geeft het gebouw status en allure. De houten galerij is een echte eyecatcher en biedt een ruimtelijk gevoel.”
Wij kijken uit naar de start van dit bijzondere project en zijn blij om bij te dragen aan de vernieuwing van het gebied rondom het Goffertstation. Dit project wordt gerealiseerd in samenwerking met Faro architecten, Wouters Techniek, Hoppenbrouwers , Bras Elektrotechniek en woningcorporatie Talis.